Jako Praktyka Stomatologiczna „Bellastoma” istniejemy od 2006 r. Na pierwszym miejscu stawiamy wysoką jakość wykonywanych usług oraz ich pełną kompleksowość, począwszy od diagnostyki poprzez profilaktykę, leczenie zachowawcze, stomatologię estetyczną oraz implantologię po chirurgię i ortodoncję. Oferujemy Państwu możliwość leczenia w gabinetach stomatologicznych, w pełni wyposażonych w sprzęt oraz materiały medyczne najwyższej klasy.

Nasza pasją jest praca zgodna z najnowszymi trendami, ze szczególnym uwzględnieniem estetyki zębów. Lekarze pracujący w naszej praktyce to wysokiej klasy specjaliści w swoich dziedzinach, ciągle doszkalający swój warsztat na licznych kursach w kraju jak i poza nim.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo oraz jakość wykonywanych usług posiadamy odrębną pracownię diagnostyczną, w której oprócz cyfrowych aparatów do wykonywania zdjęć panoramicznych i wewnątrzustnych, znajduje się również tomograf komputerowy.

Cały czas rozwijamy się w celu poszerzenia usług stomatologicznych.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam traktować każdego Pacjenta indywidualnie, a dzięki własnej pracowni radiologicznej już na pierwszej wizycie możemy dokonać pełnej diagnozy stanu uzębienia oraz stworzyć plan leczenia poprzez zintegrowane zabiegi zarówno chirurgiczne jak i stomatologiczne. Następnie cały zespół pracuje, aby w jak najkrótszym czasie pacjent mógł opuścić klinikę z optymalnym wynikiem i pięknym uśmiechem.