Wybielanie zębów z Whitify. Czy warto?

zestaw whitify

Wielu z nas zmaga się z problemem, jakim są przebarwienia na zębach. Trudno naturalnie i szeroko się uśmiechać, kiedy nie jesteśmy zadowoleni z tego, jak prezentuje się nasze uzębienie. By raz na zawsze pozbyć się kompleksów i zacząć ze swobodą spoglądać w lustro, możemy wypróbować kompletny zestaw wybielający Whitify. Czy rzeczywiście takie rozwiązanie jest skuteczne?

Jak działa Whitify?

Powodów przebarwień na zębach może być naprawdę wiele. Przede wszystkim należy pamiętać, że każdy posiada swój naturalny kolor uzębienia, który wynika z genów. Nawet jeśli dbamy o higienę jamy ustnej, korzystając z najlepszej jakości produktów, nasze zęby niekoniecznie mogą być tak białe, jak byśmy oczekiwali. Dodatkowo ogromny wpływ na ich wygląd mają przyzwyczajenia związane z jedzeniem i nie tylko. Nie wyobrażamy sobie rozpocząć dnia bez herbaty i kawy? A może regularnie pijemy czerwone wino bądź palimy papierosy? Wówczas musimy liczyć się z tym, że zęby pożółkną lub zszarzeją. Dzieje się tak również wraz z wiekiem, ponieważ i szkliwo ulega procesowi starzenia.

Na przebarwienia od jedzenia czy kawy niestety nie pomogą klasyczne pasty wybielające. Zamiast tego można wypróbować Whitify. Kompletny zestaw składa się z żelu wybielającego oraz nakładki aktywującej, mocowanej do lampy LED. Wystarczy niewielka ilość specyfiku i noszenie nakładki przez 6 dni z rzędu przez ok. 30 minut, by już wkrótce cieszyć się bielszymi zębami. Ponieważ w opakowaniu znajdziemy także wzornik koloru zębów, z łatwością będziemy mogli ocenić efekt. Będzie on dostrzegalny gołym okiem już po pierwszym użyciu. Ponieważ sama nakładka jest elastyczna i łatwo dostosowuje się do budowy naszej żuchwy, nie przeszkadza nam w żaden sposób.

Zestaw Whitify jest bardzo poręczny, z kolei żel został zamknięty w wygodnych strzykawkach, co łatwo pozwoli na odpowiednie dozowanie produktu. Stosowanie jest zatem bardzo proste i przyjemne.

Wybielanie zębów z Whitify – zalety

Żele wybielające nie są oczywiście nowością, jednak Whitify z pewnością może poszczycić się nowoczesną recepturą. Zamiast często wykorzystywanego i jednocześnie szkodliwego nadtlenku wodoru, w składzie znalazły się naturalne substancje, takie jak sok aloesowy czy ekstrakt z owoców granatu. W żaden sposób nie wpływają one negatywnie na szkliwo, dlatego zęby nie staną się słabsze, a z pewnością będą bielsze.

Dużą zaletą jest także cena, ponieważ za kompletny zestaw zapłacimy zaledwie niecałe 170 zł. Dodatkowo, za 99 zł, możemy zakupić opakowanie pasty z aktywnym węglem Whitify Carbon, który pozwala podtrzymać efekt wybielenia, a przede wszystkim doskonale dba o zdrowie jamy ustnej. 

Whitify Carbon świetnie radzi sobie z uciążliwymi przebarwieniami, których nie są w stanie pokonać podstawowe specyfiki. Można zatem pozbyć się kompleksów wynikających z kiepskiego stanu uzębienia, jednocześnie oszczędzając pieniądze i czas. Zamówienia, które najlepiej składać bezpośrednio na stronie producenta (mamy wtedy gwarancję jakości), są realizowanie w ciągu jednego dnia roboczego, więc już wkrótce będziemy mogli się cieszyć pięknym uśmiechem.

Gotowy/a na bielsze zęby? Dowiedz się więcej na ten temat na https://www.firia.pl/whitify-i-pasta-whitify-carbon/

Wybielanie zębów z Whitify. Czy warto?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przewiń do góry